Facebook
Polub nas!
Instagram
Obserwuj nas!

Dziewczyna marynarza

Marynistyczne inspiracje w modzie nigdy nie przestaną być modne. W szczególności w czasie letnich miesięcy. Odkryj razem z nami propozycję ciekawego  zestawu utrzymanego  w kolorystyce czerwieni,  granatu i bieli.

Styl  ten zainspirowany został strojem piechoty morskiej i żeglarzy. Jednak rozpropagowany był przez wielkie gwiazdy sprzed lat, które swoje bajeczne wakacje spędzały na jachtach i statkach. Styl marynarski znalazł więc szybko uznanie  znanych projektantów i wielkich domów mody.  Ralph Lauren czy Tommy Hilfiger często sięgają po te wpływy w swoich kolekcjach letnich.

Klasyczne połączenia kolorów( granat , biel i czerwień), proste wzory, charakterystyczne ozdoby – to trzy najtrafniejsze  sformułowania określające styl marynarski. Ubrania i dodatki z kotwicami, w różnorodne paski wyglądają doskonale, a trzy używane do marynarskich stylizacji kolory świetnie uzupełniają siebie nawzajem. Stylizacje charakteryzują się prostą formą , ale jednocześnie  wyglądają niezwykle oryginalnie.

Nasza propozycja zawiera wszystkie elementy charakterystyczne dla marynarskiego stylu. Tworzą ją klasyczne granatowe szorty i sweter w poziome pasy o charakterystycznej dla stylu kolorystyce. Bardzo ważną rolę odgrywają dodatki, nadające  charakter całej stylizacji. To duża torba w pasy z motywem kotwicy i złotymi okuciami, granatowe mokasyny i  czerwony pasek ze złotą klamrą.

Całkowity koszt stylizacji to 94,95 zł (według cennika z pierwszego dnia cyklu sprzedaży).

W skład zestawu wchodzą:

Szorty– 18,99 zł

Sweter – 15,99 zł

Pasek – 9,99 zł

Buty – 24,99 zł

Torebka – 24,99 zł

Foto: Wiktor Franko
style: Anna Węgrzynowicz-Trybek & Dorota Pauk-Kędzia
make-up: Anna Węgrzynowicz-Trybek

Modelka: Wiktoria Stępień

Tekst: Anna Węgrzynowicz-Trybek

 

 

Cała stylizacja powstała z ubrań zakupionych w sklepach VIVE Profit Center

Podobne artykuły

Pora na zamsz – nasza propozycja

Biała koszula na dwa sposoby

Witaj Szkoło!