Facebook
Polub nas!
Instagram
Obserwuj nas!

Lato w mieście

Popołudniowy relaks czy wieczór z przyjaciółmi? Ważne, że razem, tu i teraz. Jeśli tego lata większość czasu spędzisz w mieście, zobacz jak modnie wyglądać na ulicach miast.

Letni must have na topie? Już teraz w Twojej garderobie może zamieszkać nasz topowy look. Włożymy go nie tylko w ciągu dnia, będzie pasował również na wieczorne wypady z paczką znajomych. Lato w pełni, dlatego z myślą o wakacyjnych trendach skomponowaliśmy bardzo przyjemny zestaw.

Biała bluzka to klasyka gatunku. Serwujemy ją w wersji light, na ramiona, z lekkiego, przewiewnego materiału sprawdzi się na ulicach miast w czasie upalnych dni.

W naszym zestawie nie mogło zabraknąć również jeansów. Teraz w wersji dzwonów ozdobionych srebrnymi ćwiekami. Dwa style połączone w jeden, w tym sezonie nie po raz pierwszy.

I jakże ważne detale, buty i torebka. W wersji nude, wiodący wzór sezonu. Torebka przypomina akcesoria z kolekcji Philippa Pleina, symbol czaszek, mocny i wyrazisty. Mimo to na jasno brązowej skórze wygląda bardzo zachęcająco.

Na przepiękną porę roku szukaliśmy pięknych stylizacji. Inspiracją były ulubione marki. Udało się nam w stu procentach stworzyć swobodny i zarazem najmodniejszy zestaw tego lata. Na ulice miast i do uroczych kawiarenek po ciężkim, intensywnym dniu.

Całkowity koszt stylizacji to 71,49 zł (według cennika z pierwszego dnia cyklu sprzedaży).

W skład zestawu wchodzi:

– Bluzka  11,50 zł

– Spodnie 15,50 zł

– Buty 24,99 zł

– Torebka 19,50 zł

 

foto:  Wiktor Franko
model: Katarzyna Banaś
style:  Anna Węgrzynowicz Trybek & Dorota Pauk Kędzia
makeup:  Anna Węgrzynowicz-Trybek

Dziękujemy Klubowi Tapas w Kielcach za użyczenie lokalu na potrzeby sesji zdjęciowej.

Tekst: Dorota Pauk Kędzia

 

Cała stylizacja powstała z ubrań zakupionych w sklepach VIVE Profit Center

Podobne artykuły

Andrzejkowe szaleństwo – nasza propozycja

Kwiaty! Nie musisz się z nimi rozstawać

Najmodniejsze okrycia wierzchnie na jesień i zimę