Facebook
Polub nas!
Instagram
Obserwuj nas!

Podstawa kobiecej garderoby

Podstawą kobiecej garderoby jest piękna, skórzana torebka. Można powiedzieć, że ten materiał to nie tylko klasyka, lecz prawdziwa elegancja. Ciemne kolory to takie, których się nie boimy i zestawiamy z różnymi stylizacjami. Torebki w jasnych kolorach również pojawią się u naszego boku w tym sezonie. 

Jasną torebkę, najczęściej kuferek lub shopperkę, bez problemu zestawimy z elegancką stylizacją bazującą na również jasnych kolorach,z pastelowym płaszczem czy lekką beżową marynarką. Wówczas, taka torebka stanie się elementem spajającym całość ubioru, jego punktem głównym, który nie zaburzy estetyki

Torebki w ciemnym kolorze, brązowe lub czarne są od zawsze kojarzone z elegancką klasyką.  Dzięki nim stylizacje nabierają ciekawego charakteru, wyróżniają się. Pamiętajmy również, że nie musimy trzymać się sztywnych wytycznych, moda jest po to aby dobrze się w niej czuć i aby cały czas dopracowywać swój własny styl. Dlatego nawet klasyczne torebki z pomysłową stylizacją mogą wyglądać bardzo oryginalnie.

Decydując się na skórzaną torebkę, wybieramy ten element garderoby, który będzie nam służył bardzo długo. Kolorystyczne dobranie dodatków takich jak buty i torebki jest sztuką, której każda kobieta uczy się przez całe życie, dlatego też, potrzebuje wielu różnorodnych modeli aby w końcu znaleźć ten jeden, idealnie pasujący do zaplanowanej stylizacji.

 

Podobne artykuły

Dodatki w stylu marynarskim

Bluzka z odkrytymi ramionami

Plecione koszyki i torebki – hit lata 2018