Facebook
Polub nas!
Instagram
Obserwuj nas!

Teczka dla studenta

W szkole proste rozwiązania są najlepsze. Dotyczy to zwłaszcza ubrań i dodatków. Kiedy nie zawsze możemy pozwolić sobie na pełen luz, wtedy warto postawić na sprawdzone patenty. Teczka dla studenta, jaką wybrać i z czym zestawiać? Oto kilka wskazówek stylistki.

Według nas najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest wybór torby – teczki przewieszanej przez ramię. Większe gabaryty pomieszczą najpotrzebniejsze rzeczy: książki, zeszyty, notes itp. W tym przypadku postawilibyśmy na modele, które nie muszą rzucać się w oczy, bo przede wszystkim mają być funkcjonalne.

Teczka,której również nie powinno zabraknąć wrześniową porą w szafie każdego studenta, to po prostu skórzana walizka. Jest nie tylko praktyczna w czasie dojazdu na uczelnię oddaloną od domu, to także stylowy dodatek!

Oczywiste jest to, że outfit na zajęcia powinien być wygodny i niezbyt skomplikowany. Najlepsze rozwiązanie dla chłopaka –  jeansy plus klasyczny top i ciepła bluza lub koszula typu jeans. Dla dziewczyny – beżowy trencz, jeansowa sukienka i stylowe kalosze.

Na którą teczkę się zdecydujecie? Stawiacie na klasyczne, ciemne, jesienne kolory toreb na pasku czy jednak coś bardziej stylowego w formie walizki do ręki? Na pewno oba warianty sprawdzą się doskonale!

 

D.P.K.

Podobne artykuły

Podstawa kobiecej garderoby

Buty we wzory

Przezroczystość