Facebook
Polub nas!
Instagram
Obserwuj nas!
Inspiracje Wasze szafy Baza wiedzy

W marcu jak w garncu – nasza propozycja

Śnieg, deszcz, słońce, zróżnicowana temperatura i tak na zmianę. Zgodnie ze znanym powiedzeniem marcowa pogoda bywa bardzo kapryśna. Jak ubrać się modnie i praktycznie w tak nieprzewidywalną aurę? Oto nasza podpowiedź.

Ubrania na przejściową porę powinny być praktyczne i dostosowane do temperatury za oknem. Z jednej strony jeszcze ciepłe, chroniące przed chłodem i deszczem, z drugiej – zapowiadające już nadchodzącą wiosnę.

Nasza stylizacja spaja te dwa elementy. Okrycie wierzchnie to dłuższa kurtka wykonana z połączenia pikowanej tkaniny ze sztucznym futrem. Głęboki kaptur chroni przed zimnem i deszczem, a brak ocieplenia od wewnątrz zabezpiecza przed przegrzaniem. Elementem zwiastującym nadchodzący sezon jest kolor. Butelkowa zieleń to bowiem jedna z wiodących barw sezonu. Stylizację uzupełniliśmy spódnicą z czarnej ekologicznej skóry ze złotym cekinowym pasem. Powiew wiosny wprowadza też bluzka z kolorowymi ptakami na beżowym tle. Czarne botki ze skóry to idealne rozwiązanie na przejściową pogodę. Całość uzupełnia czarna praktyczna torba.

Całkowity koszt stylizacji to 100,46 zł (według cennika z pierwszego dnia cyklu sprzedaży).

W skład zestawu wchodzą:

Kurtka – 29,99 zł

Spódnica – 13,99 zł

Bluzka – 11,99 zł

Torba – 19,50 zł

Buty – 24,99 zł

 

foto: Wiktor Franko
style: Anna Węgrzynowicz-Trybek & Dorota Pauk-Kędzia
make-up: Anna Węgrzynowicz-Trybek

hair: Ewa Żurowska

W charakterze modelki wystąpiła zwyciężczyni naszego castingu Katarzyna Binkowska.

 

Tekst: Anna Węgrzynowicz-Trybek

Cała stylizacja powstała z ubrań zakupionych w sklepach VIVE Profit Center