Moda na sylwestra

Moda na sylwestra

Jaką kreację wybrać, by zabłysnąć podczas sylwestrowej nocy? Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, przychodzimy z pomocą.

Trzy praktyczne porady

Po pierwsze, wybierz strój, w którym będziesz czuła się swobodnie. Kluczem do świetnej zabawy i dobrego wyglądu jest komfort. Po drugie, pamiętaj, że nie wszystkie trendy są dla każdego. Nie podążaj ślepo za modowymi nowinkami, spróbuj znaleźć własny styl, jedynie czerpiąc inspirację z trendów. Po trzecie, nie bój się zaskoczyć innych! Jeśli dotychczas bałaś się zaszaleć, sylwester to idealna okazja, by pokazać swoje nowe oblicze.

Modna stylizacja

A teraz nasza podpowiedź, która zainspiruje do stworzenia własnej sylwestrowej stylizacji. Postawiliśmy na krótką czarną sukienkę ozdobioną z przodu cekinami. Z jednej strony jest bardzo wygodna, bo zapewnia swobodę ruchów dzięki elastycznej tkaninie. Z drugiej zaś – zgodna z trendami dzięki błyszczącym elementom.

Odsłonięte ramiona i głęboko wykrojone plecy wymagają eleganckiego okrycia. Proponujemy więc praktyczne rozwiązanie w postaci megamodnego futra w dwóch wersjach (krótkie futerko z długim włosem w kolorze bakłażana lub z kapturem w odcieniu pudrowego różu).

Pamiętaj o dodatkach. My postawiliśmy na okazałą bransoletę ze sztucznych pereł.

Całkowity koszt stylizacji to 98,98 zł (według cennika z pierwszego dnia cyklu sprzedaży).

W skład zestawu wchodzą:

Futro sztuczne – 59,99 zł

Sukienka – 23,99 zł

Bransoletka (3 szt.) – 15 zł

Foto: Wiktor Franko
style: Anna Węgrzynowicz-Trybek & Dorota Pauk-Kędzia
make-up: Anna Węgrzynowicz-Trybek

Modelka: Paulina Pauk

Tekst: Anna Węgrzynowicz-Trybek

Powiązane Wpisy