Modne pastele

Modne pastele

 Jagoda

Delikatny rozbielony fiolet swym odcieniem idealnie oddaje barwę lodów o smaku jagodowym. W tym sezonie nie lubi konkurencji i najlepiej prezentuje się solo. Projektanci (m.in. Victoria Beckham, Proenza Schouler, Drome) proponują, by nosić go od stóp do głów.

 

Malina

Pastelowy róż modny jest od kilku sezonów, jednak tym razem przybiera on jeszcze delikatniejszy i chłodniejszy odcień. Najbardziej przypomina lody o smaku malinowym lub truskawkę zmiksowaną z jogurtem.

Pistacja

Rozbielona zieleń przypominająca słodką pistację lub chłodną miętę to kolejny hit wśród pasteli. Inspiracji poszukajcie na pokazach marki Acne.

Cytryna

Żółty to także jeden z kolorów tego sezonu. Modne są wszelkie jego odcienie, ale w tym przypadku proponujemy delikatny, rozbielony, z nutką cytryny. Doskonale łączy się z innymi pastelami.

Przedstawiamy naszą stylizację inspirowaną powyższymi trendami. Pastelowy total look składa się z oversize’owego swetra w kolorze słodkiej pistacji, spodni i torebki w odcieniu rozbielonej maliny oraz cieniowanej apaszki z jagodowym akcentem.

Całkowity koszt stylizacji to 95,95 zł (według cennika z pierwszego dnia cyklu sprzedaży).

W skład zestawu wchodzą:

Spodnie – 19,99 zł

Sweter – 15,99 zł

Torebka – 24,99 zł

Buty – 24,99 zł

Apaszka – 9,99 zł

Foto: Wiktor Franko
style: Anna Węgrzynowicz-Trybek & Dorota Pauk-Kędzia
make-up: Anna Węgrzynowicz-Trybek

Modelka: Dominika Matachowska

Tekst: Anna Węgrzynowicz-Trybek

Powiązane Wpisy