Musisz to mieć!

Musisz to mieć!

Granatowa dżinsowa kurtka lub koszula

W sezonie wiosna-lato 2018 na chwilę żegnamy się z błękitnym dżinsem. Zamiast niego będziemy nosić granatowy denim, najlepiej z białymi przeszyciami. Koniecznie musisz mieć w swojej szafie kurtkę lub koszulę w tym odcieniu. Najmodniej zestawiać je z granatowymi dżinsami.

Żółta bluza

Żółty to jeden z najmodniejszych obecnie kolorów. Koniecznie zainwestuj więc w żółtą oversize’ową bluzę. Noś ją w stylu lat 90., ze spranymi dżinsami i białymi tenisówkami.

Szorty

Christian Dior, Elie Saab czy Saint Laurent przekonują, że szorty to jeden z najważniejszych elementów garderoby tego sezonu. Świetnie prezentować się będą w zestawieniu z elegancką marynarką, płaszczem oraz kozakami lub sznurowanymi botkami za kostkę.

Torebka nerka

Miano najmodniejszej torebki wiosny i lata zyskała tak zwana nerka. To saszetka przewieszana przez biodra albo ramię, która z bazarów i targowisk przeniosła się na światowe wybiegi.

Sztruksowe dzwony

Jeśli chcesz wyglądać supermodnie, noś sztruksowe dzwony – najlepiej obcięte przed kostką. To najbardziej pożądany fason spodni wiosną i latem 2018.

Tekst: Anna Węgrzynowicz-Trybek

Powiązane Wpisy