Musztardowy kolor sezonu – połączenia. Z czym nosić

Musztardowy kolor sezonu – połączenia. Z czym nosić

Słoneczne promyki letnich dni mogą pozostać w jesiennych garderobach na dłużej dzięki obecności musztardowej palety barw w naszej szafie.

W jesiennej stylizacji  barwy w odcieniach musztardy doskonale sprawdzą się przy połączeniu kobiecego stylu przełamanego mocnymi akcentami. W chłodniejsze, ale wciąż ciepłe jesienne dni, w zestawie z grubymi rajstopami idealne połączenie stworzą delikatne, krótkie sukieneczki ze zwiewnych tkanin, dodatkowo zyskujące na lekkości dzięki rozkloszowanemu krojowi i marszczeniom.

Wszystkie miłośniczki legginsów także mogą znaleźć coś dla siebie. Tuniki w kolorze musztardy królującej w tym roku w jesiennej garderobie idealnie skomponują się z jednobarwnymi legginsami. Takie połączenie nadaje się, zarówno do pracy, jak i na spacer przez jesienny park albo na miejskie wyjścia i shopping z kubkiem aromatycznej kawy na wynos.

Czy kożuszek nie kłóci się z żorżetą albo jedwabiem? Wręcz przeciwnie, te przeciwieństwa bardzo się przyciągają, dając znakomity efekt. Kurtka z podszyciem ze sztucznego misia w surowym męskim stylu, w konwencji pilotki, ale jednocześnie dopasowana do kobiecej sylwetki, z szerszym kołnierzem opadającym na ramiona sprawi, że ciepły musztardowy look zyska zdecydowany i bardzo efektowny finisz.

Powiązane Wpisy