Jak nosić metaliczne trendy?

Jak nosić metaliczne trendy?

Od futurystycznych stylizacji w błyszczącym złocie na wybiegach u Chanel, aż do jaskrawych, holograficznych efektów u Christophera Kane’a. Kolor roku, trend na cały sezon 2017 i 2018.

Pierwsza zasada – mieszaj i łącz tkaniny!

Błyszczący, futurystyczny – kolor złota idealnie łączy się ze skórą. Dlatego w naszej propozycji krótkie spodenki z wysokim stanem zobaczyć można z modną, złotą kamizelką. Poza tym bardzo interesujące są połączenia metalicznego złota i miękkich materiałów. Czarna koszula z delikatnej bawełny pasuje do ekstrawaganckich stylizacji, a outfit z nią, w tym przypadku, jest olśniewający.

Druga zasada – stawiaj na dodatki!

Stylowe botki! Botki w różnych kolorach, od czarnych po metaliczne odcienie, to jesienny must have! Dodają uroku każdej sylwetce. Nigdy o tym nie zapominajmy i wkładajmy modne obuwie.

Trzecia zasada – naturalna fryzura i makijaż!

Nasza modelka świetnie wygląda w prostych uczesaniach, stąd jej dzisiejsza minimalistyczna fryzura. Długie brązowe pasma dodają mnóstwa uroku i dziewczęcości. Dlatego nawet makijaż przy tak mocnej, wyrazistej tkaninie jest bardzo delikatny. Stylizację tę można założyć na każdą porę dnia.

Polecamy wyraziste detale w codziennej garderobie. Eksperymentuj razem z nami.

Całkowity koszt stylizacji to 115,95 zł (według cennika z pierwszego dnia cyklu sprzedaży).

W skład zestawu wchodzą:

Kamizelka ocieplana gruba – 18,50 zł
Bluzka koszulowa długi rękaw – 11,99 zł
Skórzane spodenki szorty – 14,99 zł
Buty – 24,99 zł

Foto: Wiktor Franko

style: Dorota Pauk-Kędzia & Anna Węgrzynowicz Trybek

make-up: Anna Węgrzynowicz-Trybek

Modelka: Wiktoria Krzysztofik

Powiązane Wpisy