Podstawa kobiecej garderoby

Podstawa kobiecej garderoby

Jasną torebkę, najczęściej kuferek lub shopperkę, bez problemu zestawimy z elegancką stylizacją bazującą na również jasnych kolorach,z pastelowym płaszczem czy lekką beżową marynarką. Wówczas, taka torebka stanie się elementem spajającym całość ubioru, jego punktem głównym, który nie zaburzy estetyki

Torebki w ciemnym kolorze, brązowe lub czarne są od zawsze kojarzone z elegancką klasyką.  Dzięki nim stylizacje nabierają ciekawego charakteru, wyróżniają się. Pamiętajmy również, że nie musimy trzymać się sztywnych wytycznych, moda jest po to aby dobrze się w niej czuć i aby cały czas dopracowywać swój własny styl. Dlatego nawet klasyczne torebki z pomysłową stylizacją mogą wyglądać bardzo oryginalnie.

Decydując się na skórzaną torebkę, wybieramy ten element garderoby, który będzie nam służył bardzo długo. Kolorystyczne dobranie dodatków takich jak buty i torebki jest sztuką, której każda kobieta uczy się przez całe życie, dlatego też, potrzebuje wielu różnorodnych modeli aby w końcu znaleźć ten jeden, idealnie pasujący do zaplanowanej stylizacji.

 

Powiązane Wpisy