Styl grunge zawsze modny

Styl grunge zawsze modny

Zestawienia w stylu przywodzącym na myśl stylizacje rodem z rockowej sceny alternatywnej to propozycja dla tych, którzy poprzez swoją garderobę manifestują silną osobowość, nonkonformizm i swoisty bunt dla panujących konwencji. Grunge święcił triumfy w latach 90-tych XX ubiegłego stulecia, ale pomimo upływu czasu cieszy się nieprzemijającą sławą.

A zatem, dla wszystkich zafascynowanych takimi stylizacjami mamy propozycję, w której główną rolę odegra musztardowo-rdzawy w towarzystwie jeszcze jednego koloru, bez którego grunge by nie istniał, czyli czarnego. I w zasadzie, do takiego zestawu, można byłoby powiedzieć – nic dodać, nic ująć, bo jest to kompletna w tym sezonie grungowa paleta barw. Biały i popielaty nie zmącą naszej stylizacji, więc możemy  śmiało po nie sięgnąć, wybierając np. bluzę w którymś z tych odcieni. Najlepiej, jeśli będzie sportowa, z kapturem, bez zbędnych ozdób, jedynie okraszona jakimś dizajnerskim napisem lub grafiką, ale utrzymana w zgrzebnym, surowym tonie. Do tego dopasowane wąskie spodnie lub legginsy (wszelkie dziury i przetarcia mile widziane) i obowiązkowo ciężkie, masywne, wiązane buty za kostkę. Całości stylizacji fenomenalnie dopełni krótka kurteczka w kolorze rdzawo – rudym, ze ściągaczem na dole, może być miejscami przepikowana, ale bez żadnych ozdób.

Bo grunge to nie styl dla strojnisi, tylko dla młodych gniewnych, którzy sięgając po tę stylizację, manifestują swoje nieskrępowane „ja”.

Powiązane Wpisy

Zostaw Komentarz