W świątecznym klimacie – nasza propozycja

W świątecznym klimacie – nasza propozycja

Wigilia i świąteczne spotkania to uroczyste chwile. Ubrania na te okazje powinny więc spełniać określone wymogi. Nie chodzi bowiem wyłącznie o podkreślenie atutów sylwetki, lecz o elegancję i klasę. Jeśli zdecydujesz się na sukienkę dzienną, pamiętaj, żeby nadać jej odświętnego charakteru. Wystarczą efektowna biżuteria i eleganckie szpilki.

Czerwień to kolor, który najbardziej kojarzy nam się ze świąteczną atmosferą. Dodajmy ją więc do świątecznej stylizacji. Głęboka, wyrazista czerwień wspaniale współgra z klasyczną czernią, granatem, szarością i bielą. Kocha srebro, ale i złoto prezentuje się przy niej niezwykle elegancko.

W naszej stylizacji to właśnie żywa, nasycona czerwień odgrywa ważną rolę. W tym kolorze wybraliśmy elegancką spódnicę z wysokim stanem, ze sztywnego materiału. Góra została dobrana na zasadzie barwnego kontrastu. Stanowi ją dopasowany moherowy sweterek w odcieniu królewskiej purpury. Istotną rolę odgrywają dodatki: bogaty naszyjnik z kolorowymi kamieniami w wersji XXL, a także wieczorowe botki na szpilce. Całość dopełnia płaszcz z żakardowej tkaniny.

Całkowity koszt stylizacji to 106,96 zł (według cennika z pierwszego dnia cyklu sprzedaży).

W skład zestawu wchodzą:

Płaszcz – 24,99 zł

Sweter – 15,99 zł

Spódnica – 15,99 zł

Naszyjnik – 25 zł

Buty – 24,99 zł

Foto: Wiktor Franko
style: Anna Węgrzynowicz-Trybek & Dorota Pauk-Kędzia
make-up: Anna Węgrzynowicz-Trybek

Modelka: Paulina Pauk

Tekst: Anna Węgrzynowicz-Trybek

Powiązane Wpisy