VIVE Premium – nowy format sklepów od VIVE Profit Center

Nowy sklep będzie miał przytulny i butikowy wystrój, który będzie sprzyjał zakupom. Zadbaliśmy o łatwość przeglądania dostępnej odzieży, dlatego każdy element będzie posiadał metkę ze stałą ceną oraz będzie wywieszony na wieszakach.

Nowy butik w Gdańsku będzie znajdował się w retail parku Galerii City Meble. Na powierzchni ponad 350 m2 będziecie mogli wybrać odpowiednią odzież dla siebie i swoich bliskich z prawie 6000 dostępnych sztuk tekstyliów. Dostarczyliśmy do sklepu wyselekcjonowane ubrania modnych marek. Znajdziecie tu tekstylia w bogatej kolorystyce i rozmiarach, pogrupowane w różne kategorie takie jak spodnie, koszule, sukienki. Od egzemplarzy w stylu vintage po wzory współczesne, a nawet markowe ubrania znanych projektantów. W sklepie znajdować się będą również dodatki takie jak buty, torebki, apaszki, paski. Wszystko w atrakcyjnych cenach. Wielkim plusem butiku będzie comiesięczna wymiana towaru, co oznacza, że w sklepie będzie wtedy można znaleźć zupełnie nową kolekcję.

– W związku z planami dalszego rozwoju nowego formatu Premium jesteśmy na etapie poszukiwania nowych partnerów biznesowych, oferujących powierzchnie handlowe do 250 m2w najlepszych lokalizacjach dużych miast. Zachęcamy do nawiązywania z nami współpracy. Mamy nadzieje, że już niedługo będziemy obecni we wszystkich województwach w Polsce. – dodaje Łukasz Kowalczyk.

Zapraszamy na otwarcie!

Powiązane Wpisy