Wakacje w klimacie boho

Wakacje w klimacie boho

Styl boho dawno przestał się kojarzyć jedynie z modą festiwalową i na dobre wkroczył na ulice. Okazuje się, że boho to nie tylko konkretne ubrania czy dodatki. Pod tym pojęciem kryje się o wiele więcej…

„Boho” jest skrótem od słowa „bohema”, które oznacza „środowisko artystyczne odrzucające konwenanse i spędzające czas na zabawie i twórczości artystycznej”. Pojęcie to spopularyzowało się w epoce modernizmu, kiedy to bohema artystyczna budziła wiele kontrowersji i bulwersowała mieszczan. Styl bohemy zmieniał się na przestrzeni lat. Dziś, szczególnie w modzie, boho charakteryzuje się kwiecistymi wzorami, lekkimi i luźnymi fasonami, bogactwem kolorów, wyrazistymi zdobieniami oraz obfitością biżuterii.

Nasza stylizacja utrzymana w klimacie boho to idealna propozycja na plażę, spacer po nadmorskiej promenadzie czy wieczorne party pod gołym niebem. Bazowym elementem są spodnie o szerokich nogawkach wykonane z wzorzystej przewiewnej tkaniny. Góra to biustonosz od bikini oraz ażurowa narzutka z frędzlami. Bardzo ważną funkcję stanowią dodatki: pasek z wyrazistą metalową klamrą, torebka z plecionej słomy, przezroczyste buty oraz charakterystyczne dla klimatu boho bogactwo biżuterii.

Całkowity koszt stylizacji to 101,94 zł (według cennika z pierwszego dnia cyklu sprzedaży).

W skład zestawu wchodzą:

Spodnie – 19,99 zł

Bluzka – 11,99 zł

Biustonosz – 9,99 zł

Pasek – 9,99 zł

Buty – 24,99 zł

Torebka – 24,99 zł

Foto: Wiktor Franko
style: Anna Węgrzynowicz-Trybek & Dorota Pauk-Kędzia
make-up: Anna Węgrzynowicz-Trybek

Modelka: Klaudia Fijałkowska

Tekst: Anna Węgrzynowicz-Trybek

Powiązane Wpisy