Wakacje w stylu hippie

Wakacje w stylu hippie

Ze stylem hippie najczęściej kojarzą nam się motywy kwiatowe, frędzle, naszywki, hafty oraz zdobienia etno. Idealne ubrania do stworzenia takich stylizacji to dzwony, długie spódnice, sukienki, kamizelki i ozdoby we włosach. W hippisowskim stylu nie ma rygoru, można łączyć wszystko ze wszystkim, liczy się wolność każdej myśli. Kolorowe stylizacje są bardzo kobiece, a większość ubrań pasuje do każdej sylwetki w każdym wieku.

Projektanci mody w dalszym ciągu chętnie tworzą ubrania inspirowane latami 70. Ubrania w stylu hippie można świetnie połączyć z najnowszymi trendami i dopasowywać do własnych potrzeb. Uzupełnione niebanalnymi dodatkami oraz bogactwem biżuterii stworzą niepowtarzalną, przykuwającą uwagę stylizację.

A oto nasza propozycja utrzymana w klimacie hippie. Proponujemy luźną wzorzystą tunikę w zestawieniu z białą spódnicą ozdobioną falbanami i koronką, uzupełnioną o jeansową kamizelkę z etnicznymi haftami. W stylizacji hippie nie mogło zabraknąć charakterystycznych dodatków. Stanowią je zamszowe buty na słomianym koturnie, pleciony koszyk, pasek z brązowego zamszu oraz biżuteria.

Całkowity koszt stylizacji to 132,94 zł (według cennika z pierwszego dnia cyklu sprzedaży).

W skład zestawu wchodzą:

Bluzka – 14,99 zł

Spódnica – 15,99 zł

Kamizelka – 11,99 zł

Pasek – 9,99 zł

Buty – 24,99 zł

Torebka – 24,99 zł

Biżuteria – 30 zł

Foto: Wiktor Franko
style: Anna Węgrzynowicz-Trybek & Dorota Pauk-Kędzia
make-up: Anna Węgrzynowicz-Trybek

Modelka: Wiktoria Stępień

Tekst: Anna Węgrzynowicz-Trybek

Powiązane Wpisy